Září 2011

No sláva :))

19. září 2011 v 16:32 | *FrIdAyS ShE* |  nezařadielné
Ahojky Tak vy fandové TVD, si už určitě všimli (již dávno samozřejmě) že už začala 3. série. Z důvodu mé nepřítomnosti píšu o ní až teď. Hned jak jsem ve čtvrtek vrátila ze školy ze k teré jsem valila jako prase prtotože už jsem to nemohla vydržet jak sem na to čekala celý prázky astáhkla jsem si to parádně ve skvělý kvalitě a s bezva titulkama :) koukla jsem se na to a byla jsem nadšená :) skvělá epizoda už se nemůžu dočkat další :)Vážně nechápu jak elena může vydržet damovi pohledy!!! je v tom tolik citu že já bych už dávno byla na zemi štěstím bez sebe :D no už dávno co on tam pro ni provádí :DDD moc pěknej dílek :))

Tu můžete stáhnou díl anglicky: DOWNLOAD
A tady titulky cz, of course (samozřejmě:)) : DOWNLOAD (je to tam hnedka první a tlačítko stahuj je v pravo tabulky ;)

aha...

19. září 2011 v 13:21 | *FrIdAyS ShE* |  nezařadielné
Ahojyk promiňte že sem tu tak dlouho nebyla ale nějak mě to nebavilo neměla dobrý nápady a ani mě to nijak nezaujalo (jako blogování). Takže sem konečně z5 aaaa :D konec informací :D přidám vám užásny písničky aby ste měli co poslouchat (upozrnění :D písničky přidávám jen ty co se mi líbí :D takže když se vám ani jedna nebude líbit smůla :P)
a asi udělám novej lay co vy na to ? jakej by měl být ?


přidávám fotku z pátku :) je divná :D

Omluva :D

9. září 2011 v 18:13 | *FrIdAyS ShE* |  nezařadielné
ahojky, omlouvám se že jsem tu už od pondělí nebyla...ale znáte to 1 týden ve škole, kupování sešitů pracovních sešitů učebnic apod. je to jen fofr, chvilku jsem se nezastavila... Zítra brzo ráno odjíždíme na kole pod templštejn a vracíme se v nědělu takže zítra tu nebudu ale možná v neděli včer ano. A co y máte v plánu o víkendu?

Jo a mám špatnou zprávu, dneska nám umřel pýp (andulka, kterou tatka dostal k narozkám) :((( nevíme proč včera a dneska ráno a dopoledne byl úplně v pohodičce adneska asi 17:00 umřel...:((( byla boží jeho povaha, jeho barva, jeho stavba těla....byl to prostě pýp :) tak prosím doufám, že jsi ve věčném nebíčku :( :)

TAkžee sourozenci :D

5. září 2011 v 18:57 | ^^^→INLOVE←^^^ |  nezařadielné
Já mám sestru. Jmenuje se Lucka a její skoro 20. Vážně si zaslouží napsat o ní článek, protože je to vážně nejlepší sestra pod sluncem. Mám ji strašně ráda a za nic bych ji nevyměnila. Skvěle spolu vycházíme. Máme společný pokoj, ale tím, že už jí je skoro 20 ( v listopadu jí bude 20) je pořád pryč. Ona mi porádí v čemkoliv a taky se spolu chcetáme:), vážně sestra za všechny prachy :). Odmaturovala úspěšně a dostala se na vysokou školu. Je zadáná už asi 3 roky tuším a taky s tím nejvíc borcem :D Taková prdel s ním je tvl :D má rád děti tak spolu dycky děláme hovadiny :D řidičák nemá ale přeje si ho k 20 :) a taky ho dostane :)

A co vaši sourozenci :) ?? většina lidí by je prodala :D ale je samozřejmostí, že vás mají rádi a vy je tak :) to přetrpte do 17 let a pak se stanou vašima výbornýma kamarádama a buddou vámradit a atd. tad. :)

Lucka na stužkováku :)

Třpitivá jmenovka pro ♥♥purpleady♥♥

4. září 2011 v 22:25 | ^^^→INLOVE←^^^ |  grafikajine
Tak doufám, že se líbí ;))

Doba výroby: 2 minuty asi :D
Použitý font: Throw my hands Up in the Air (stáhla sem na dafont.com)
Barva: fialová
Text: ♥♥purpleady♥♥


Třpitivé písmo

3. září 2011 v 13:51 | ^^^→INLOVE←^^^ |  grafikajine
Tak místo laye sem udělala třpitivé písmo. :D Lay sem ani nezačla dělat nebo jsem ani nepřemýšlela o tom, e ho udělám :D ale třpitivé písmo mě baví a myslím že na tom nejde nic zkazit :D
Ukázky:Takže pokud by někdo chtěl tak napište do komentu:
*přezdívka
*blog
*text (libovolný)
*barva (jakákoliv, nemusíte vybírat z těchto co tu jsou)

jak jinak :D

3. září 2011 v 11:40 | *FrIdAyS ShE* |  nezařadielné
Ahojky,
bylo mi uplně jasné že se do té vgs nikdo nepřihlásí takže oprava :D zveřejním ji znvu až tu bude lepší navštěvnost a budu mít více affsek atd. :D ale tak nějak mě to netrápí :D aspoň mám více času na promyšlení ukolů :P no takže :D jak se máte ?a co ve škole ? U mě suprovááá :)) všichni v pohodičce atd. :)) ináč v pondělí si jdu pořádně zajezdit (konečně) takže tu asi nebudu. Budu unavená jako prase a v ut mame na nultou hodinu a telák :/ takze na hovno :D premyslím že uděám nějakej dess s někým ok tak já jdu teda na to. Dneska jdeme do starobrna bude tam nějakej koncert nebo tak. Takže abych ten lay stihla musím začít teď hned :D ptže sem pomálá jako prase :D