Červenec 2011

Pozastavuji blog na celé prázky!!!

14. července 2011 v 20:21 | *FrIdAyS ShE* |  nezařadielné
Musím blog pozastavit na celé prázdniny...Nemám vůbec čas...Teď jsem dostala novej noťas takže si sním hraju a musím si zabalit a ještě si jít dneska koupit plavky... V neděli totiž odjíždím do rakouska a hnedka potom jedu do chorvatska.
Takže se blog rozjede po prázkách.
Užijte si je stejně jako já, protože tohle jsou bezpodmínečně moje nejlepší prázky! Jsem zamilovaná, sice do kluka, kterej bydlí až v Jihlavě, ale přece :) Příští rok s ním jedu opět na jezerku (tam jsme se seznámili :)) No jsem šťastná :)

Takže pěkné pázdniny!

Téma týdne: seriály? TVD!

2. července 2011 v 20:19 | *FrIdAyS ShE* |  nezařadielné
Kdo neslyšel o seriálu The Vampire Diaries by se měl okamžitě seznámit. Je to vážně bomba! Nejvíc sexy je Damon (Ian Somerhalder!).
O seriálu TVD (zkratka pro The Vampire Diaries)
Eleneniny (Nina Dobrev, 22) rodiče se zabijí při autonehodě. Jak to, že ale jediná přežila když auto i s Elenou padlo do jezera a nikdo z něj nebyl schopný vylést. Už dávno si totiž všiml Eleny záhádný Stefan Salvatore (Paul Wesley, 28), upír žijí už asi 160 let. Zamiluje se do ní i ona do něj. Ale ukáže se také stefanův bratr, Damon (Ian Somerhalder, 32) který vše rozvrátí, ale také přidá seriálu šťávu.Elena zjistí, že Damon a Stefan jsou upíři, že vypadá stejně jako jejich upíří ex (měli jí oba zárověň, taková švédská trojka :D) Kathrine Pierce (Nina Dobrev) a také, že je jí dvojnicí a je odsouzena ke smrti. Mnoho se toho udá a Damonovi dojde, že Elenu také miluje. Mnohdy Damon Elenu psychycky zranil, ale vždy se opět sblížili a byli opět přátelé. (ehm ehm jak vykládá Damon v seriále, nemá přátelé, ale má a věrné). Bonnie zjistí, že je čarodějka. Damon to Eleně dokonce řekne ( že ji miluje), ale přinutí ji zapomenout u čehož i brečí! Na konci druhé série kousne Damona vlkodlak (což je pro upíry smrtelné), a pomale umírá. Elena umře taky, ale zase obživne. Dá se pro Damona nalézt lék? Ano, existuje! Krev jediného žijícího upíro-vlkodlaka! Ale jak za ní zaplatí? Stefan se mu vydá, a začne opět pít lidskou krev (pil zvířecí, čímž byl slabší než Damon, ale zkrotil své chutě). Stane se z něj opravdu silný rozparovač ( to slovo je v tom seriále použité :D). Damon Eleně svoje city znovu poví ale tentokrát jí paměť nesmaže. Elena ho políbí.
Mno ve 3. sérii to bude zajimavé :) těším se na ni uplně nehorázně moc !
DŮLEŽITÉ MOMENTKY ELENY A DAMONA
↑↑↑
Damon si myslí, že to je Elena. Ve skutečnosti to je Katherine, která se nečekaně vrátila! Elena se potom dozví, že se sní líbal!
↑↑↑
Zde ji vyznává své city poprvé, u této scény jsem brečela! Je krásná i smutná!
↑↑↑
Vyznávání citů podruhé. Elena si začíná uvědomovat, že není jen kamarád!

Takže tu teď týden nebudu ! ;)

2. července 2011 v 18:37 | *FrIdAyS ShE* |  nezařadielné
Ahooj,
zítra ráno ( měli jsme jet v sobotu já vím ale trochu jsme to spletli a jedu zítra ráno ) odjíždím ne do Beskyd, ale na vysočinu na Sečskou přehradu. Bydlet budem ve 4 hvězdičkovém hotelu :O :) moc se tam těším. měli bychom se vracet v něděli příští týden:) Budu tam jezdit i na koni. V luxusní stáji Slatiňany ! jestli to znáte. Nejznámější stáje v ČR :) Zde je odkaz na ten hotel :):D http://www.hotel-jezerka.cz/
Všichni si to tu užijte ! :)
_MG_2991.JPG

Nina Dobrev

2. července 2011 v 18:22 | *FrIdAyS ShE* |  Elenagilbert/NinaDobrev

Celé jméno: Nina Constantinova Dobreva

Datum narození: 9. Leden, 1989 (momentálně 22 let)

Místo narození: Bulharsko, Sofia

Stav: zadaná (chodí s Ianem Somerhalderem :P)

Životopis:
V roce 1989 se v bulharské Sofii narodila holčička jménem Nina. S rodiči se ve dvouch letech přestěhovala do Kanady.
Už od mala měla spoustu snů a koníčku. Začala se silně zajímat o herectví, divadlo, kreslení, tanec a gymnastku. Ve svém volném čase ráda sportuje. Mezi její nejoblíbenější sporty patří fotbal, jízda na koni, plavání a voleybal. Stala se mladou modelkou, která vystupovala v televizních reklamách, titulních stránkách časopisů a mnoho dalšího, to ale přerostlo až do konkurzů na roli filmů a seriálů.( její nejznámější role je v The Vampire Diaries>>>Elena Gilbert a Kathrine Pierce)

Filmografie, aneb včem si Nina zahrála nebo zahraje:
2012- The Perks of Beign a Wallflower
2011- Arena
- Spolubydlící
2009- Degrassi Goes Hollywood
- Pokušení
- The Vampire Diaries
2008- The American Mall
- Hranice
- Never Cry Werewolf
2007- Básník války
- Fugitive Pieces
- Tajemství mé dcery
- Too Young Marry
- V rytmu stepu
2006- Calvin a Frannie
- Daleko od ní
2001- Degrassi: The Next Generation
ZDROJ FILMOGRAFIE? csfd.cz ;)

Nezapoměň uvést ZDROJ pokud budeš kopírovat!

Elena Gilbert

1. července 2011 v 16:55 | *FrIdAyS ShE* |  Elenagilbert/NinaDobrev
Elena Gilbert je hl. postavou společně s bratry Salvatorovými v The Vampire Diaries, kterou hraje Nina Dobrev. Představuje dvojnici Kathrin Pierce (Peterova). Miluje Stefana Salvatora, ikdyž na konci druhé série se začíná přibližovat k lásce jeho bratra Damona Salvatora. A také ho už i políbí (tak skončila 2 série). Zjistí, že má s upíry více společného. Její předkyně Kathrin Pierce je totiž upírka. Jsou úplně totožné, jak vzhledem, tak později zjistí, že trochu i povahou. A co se bude dít s láskou Damona Salvatora se musíme nechat překvapit v 3. sérii, která má premiéru 15. září 2011! Moc se na ní těším ;)!
Nezapoměň uvést ZDROJ pokud budeš kopírovat!

Rozcestí >>> The Vampire Diaries

1. července 2011 v 14:07 | *FrIdAyS ShE* |  Thevampirediaries
http://www.ladylony.com/imgxzz12/pung6.gifELENA GILBERT > NINA DOBREV
>informace o Eleně či Nině. Fotografie a jiné.

http://www.ladylony.com/imgxzz12/pung6.gifDAMON SALVATORE > IAN SOMERHALDER
>info o Damonovi a Ianovi. Fotografie a jiné.

http://www.ladylony.com/imgxzz12/pung6.gifSTEFAN SALVATORE > PAUL WESLEY
>info o Stefanovi. Fotografie a jiné.

http://www.ladylony.com/imgxzz12/pung6.gifThe Vampire Diaries ONLINE
> již brzy! budou tu všechny epizody online :)

http://www.ladylony.com/imgxzz12/pung6.gifNOVINKY
> již brzy! Tady budou všechny aktuality (nebo alespoň co uvidím :))